28 вересня 2018 року Технічний коледж Луцького НТУ приймав перше в цьому навчальному році засідання Ради директорів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Волинської області. В роботі взяли участь заступник голови обласної ради Карпюк Роман Петрович та начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Плахотна Людмила Володимирівна.

Вів засідання голова Ради директорів, директор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук. Учасники заходу обговорили плани роботи ради директорів та закладів освіти у 2018-2019 навчальному році, роль ЗВО І-ІІ рівнів акредитації у вирішенні питань регіонального забезпечення фахівцями та підвищення їх якості. Директор Технічного коледжу Олег Герасимчук розповів про інновації в освітньому просторі коледжу та представив новий сайт ради директорів.